Nahoru

Výprodej - BASIC 2 - výprodej

Výrobce: VAPP
Celková hmotnost: 750 kg
Hmotnost přívěsu: 110 kg
Nosnost: 640 kg
Ložná plocha: 2060 x 1090 mm
Max. rychlost: 130 km/h *
Celkový rozměr (d x š): 3070 x 1550 mm
Typ náprav: AL-KO
Max. nosnost náprav: 750 kg
Brzdy: Ne
Dostupnost: 1 ks skladem
Cena bez DPH: 13 803 Kč
560,07 €
Cena vč. DPH 16 702 Kč
Objednat

* Viz. volitelné doplňky

 • VAPP BASIC 2 je základní model nákladního přívěsu, který však nepostrádá robustní rám ani osazení kvalitními značkovými komponenty.

 • Pevný, ocelový, žárově pozinkovaný rám je osazený nápravou AL-KO s unikátním systémem odpružení uloženým v šestihranné nápravnici. Tento systém dík vysokému vlastnímu útlumu zajišťuje oproti standardním čtyřhranným nápravám komfortnější odpružení bez zvýšených nároků na údržbu.

 • Zapouzdřená bezúdržbová ložiska AL-KO s trvalou nápní tuku dlouhodobě zajistí bezproblémový provoz bez zbytečných nákladů na servis. 

 • Podlaha z vodovzdorné překližky tl. 9 mm s protiskluz. úpravou je zpevněná třemi robustními ocelovými příčkami vevařenými v rámu. Ložná plocha je osazena 4 ks upínacích ok pro zabezpečení nákladu během přepravy.

 • Plechové pozinkované bočnice o výšce 34 cm jsou již v základní ceně osazeny čepy pro snadné uchycení plachty. Tu lze doobjednat samostatně i dodatečně bez nutnosti složité montáže.

 • Zadní výklopné čelo lze velmi jednoduše vysadit a odejmout. To se hodí např. při převozu delších materiálů přesahujících ložnou plochu.

 • Třináctipalcová kola si poradí s každou nerovností a v kombinaci se systémem odpružení AL-KO se osvědčí i na horších silnicích a cestách. 

 • Blatníky AL-KO z houževnatého plastu nepostrádají zástěrky na rozdíl od některých konkurenčních výrobků podobné cenové kategorie.  

 • Zadní sdružené svítilny Jokon série 830 jsou zárukou bezproblémové funkčnosti a dlouhodobé dostupnosti jak náhradních skel, tak kompletních svítilen.

 • Tažná kulová spojka AL-KO  se stiskací pojistkou a ukazatelem míry opotřebení zajistí bezpečné připojení k tažnému automobilu. 

 • V základní ceně je zahrnutý přívěs se schválenou max. rychlostí 130 km/h, s 34 cm vysokými bočnicemi, zadním výklopným snadno odnímatelným čelem a čtyřmi upínacími oky na ložné ploše. K přívěsu od nás obdržíte krom COC listu i čistopis českého technického průkazu.

Volitelné doplňky

Název Cena bez DPH
(Cena s DPH)
Provedení 130 km/h

Provedení schválené pro provoz rychlostí 130 km/h je součástí standardní výbavy přívěsu.

0,00 Kč
(0 Kč)
Opěrné kolečko ST 48 s držákem
750,00 Kč
(908 Kč)
Plachta přes bočnice Basic 2

Krycí plachta bez rámu k nasazení přes základní nebo zvýšené bočnice přívěsu.

1 180,00 Kč
(1 428 Kč)
Kotevní třmen 250 daN (vč. montáže) / 1 kus

Nestačí upínací třmeny v základní výbavě? Na přání vám domontujeme další upínací třmeny tak, aby jste bezpečně zajistili i členitější nebo atypické náklady.

166,00 Kč
(201 Kč)