Nahoru

Informace o omezení služeb

AKTUÁLNÍ STAV SLUŽEB

Od pondělí 27. 4. 2020 obnovujeme provoz všech služeb včetně půjčovny. Omezení přístupu větších skupin zákazníků na prodejnu zůstávají. I nadále upřednostňujeme platbu kartou nebo převdem a e-shopové předobjednávky. Prosíme i nadále vstupujte na prodejnu v roušce a jednotlivě v zájmu ochrany zdraví svého, ostatních zákazníků i personálu. Děkujeme za pochopení.

26. 4. 2020

Od pondělí 27. 4. 2020 obnovujeme provoz všech služeb včetně půjčovny. Omezení přístupu větších skupin zákazníků na prodejnu zůstávají. I nadále upřednostňujeme platbu kartou nebo převdem a e-shopové předobjednávky. 

30. 3. 2020

Upravili jsme prodejnu pro příjem plateb bezkontakní platební kartou a telefonem prostřednictvím Apple Pay a Google Pay. Vstup do prodejny je umožněn vždy pouze jednomu zákazníkovi s rouškou. Platbní terminál je vybaven externím pinpadem, který pravidelně desinfikujeme.

24. 3. 2020

S prodloužením vládních opatření zůstávají omezení některých našich nabízených služeb beze změn. Aktuální přehled poskytovaných služeb a omezení viz. výše.

22. 3. 2020

 • Sledujeme pečlivě veškeré informace o omezeních a doporučeních ze strany vlády. I když zatím nemáme k dispozici žádné nové informace, situace nasvědčuje tomu, že současná omezení našich služeb potrvají i po 24. 3.2020.
  Prosíme sledujte informace na této stránce, než se k nám vypravíte.

16. 3. 2020

 • Vzhledem k vážnosti situace jsme převedli prodejnu Popovičky 38, Praha - východ do omezeného speciálního režimu.
 • Osobní odběry jsou možné pouze při platbě předem. Předání proběhne bez osobního kontaktu po telefonické identifikaci odběratele pod dohledem průmyslové kamery. Záznam o převzetí bude uložen.
 • Příjem do servisu podléhá speciálnímu režimu bez osobního kontaktu se zákazníkem. Platba za provedený servis je možná výhradně bezhotovostně před převzetím. Platba kartou na prodejně není možná. Předání přívěsu probíhá bez osobního kontaktu. Prosíme informujte se na našich telefonních číslech.
 • Dobírky na balících byly zrušeny nebo výrazně omezeny k dnešnímu večeru ze strany některých přepravních služeb. Některé balíky odeslané na dobírku a dosud nedoručené nebude DPD/Geis doručovat a vrátí je odesilateli. Situaci řešíme a budeme Vás kontaktovat. Možnost dobírek jsme z našeho eshopu dočasně odebrali na základě současných omezení a předpokládané reakce konkurenčních přepravců. Doporučujeme používat některý z námi nabízených způsobů on-line platby nebo bankovní převod. Případné změny předem hrazených objednávek budeme řešit operativně tak, aby případné přeplatky byly refundovány obratem.
 • Zboží není možné doručovat do oblastí uzavřených karanténou.
 • Velkoobchodní prodej zůstává beze změn. Aktuální dostupnost zboží a služeb u našich prodejců a partnerů si prosím ověřujte průběžně. Situace se mění každou hodinu.

14. 3. 2020

 • Usnesením č. 211 ze 14. 3 .2020 vláda České republiky zakazuje  s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách s některými výjimkami, jako je např. prodej přes internet a dalšími vzdálenými prostředky
 • I nadále BUDEME VYŘIZOVAT A ODESÍLAT NOVÉ OBJEDNÁVKY z eshopu www.vapp.cz i telefonické nebo e-mailové
 • Všechny telefonní linky a e-maily zůstávají v provozu bez omezení ve všední dny v době 8:30 až 16:30. I nadále na těchto kontaktech přijímáme objednávky, poskytujeme poradenství a informace k aktuální situaci.
 • Velkoobchodní prodej a rozvozy k našim partnerům zůstávají beze změn. Ze strany dodavatelů nemáme hlášené vážnější výpadky dodávek.
 • Zatím nemáme žádné informace o stávajícím nebo chystaném omezení přepravních služeb. S výběrem zboží Vám rádi poradíme po telefonu nebo e-mailu. Fotografie náhradních dílů k identifikaci nám můžete i nadále zasílat e-mailem.