Nahoru

Informace o omezení služeb

AKTUÁLNÍ STAV SLUŽEB

Prodej náhradních dílů

Prodej náhradních dílů (včetně jejich identifikace) probíhá prostřednictvím e-shopu, telefonních linek a emailu. Neváhejte se na nás obracet se svými dotazy, fotografiemi dílů či popisem závady.

Prodejnu Popovičky 38, Praha - východ jsme upravili pro vstup zákazníků pouze po jednom. Platbu na prodejně je možné uskutečnit prostřednictvím bezkontaktního platebního terminálu platební kartou nebo telefonem nebo hodinkami se službou Apple Pay a Google Pay. Terminál je vybaven externím zákaznickým pinpadem, který pravidelně desinfikujeme. I přesto doporučujeme a upřednosňujeme online platbu předem. Případné refundace úhrady při změnách nebo stornech objednávky řešíme bezodkladně.
Vyhrazujeme si právo nevpustit na prodejnu klienta bez nasazené roušky či více než jednoho klienta. Děkujeme za pochopení. 

Zasílání balíků funguje normálně s výjimkou výběru dobírek, který je omezen ze strany přepravních služeb.

Prodej přívěsů

Prodej přívěsů funguje obdobným způsobem jako prodej náhradních dílů. Veškeré detaily objednávky s vámi vyřešíme telefonicky nebo emailem. Neváhejte si psát o informace, fotografie a další detaily. V tuto chvíli jsme pozastavili možnost uzavření pojištění na prodejně. Rádi vám však zašleme sken technického průkazu, aby jste mohli uzavřít pojistku po internetu nebo se svým pojišťovacím makléřem.

Servis

Servis přívěsů funguje normálně, pouze s jistými omezeními při převzetí/předání přívěsu a úhradě provedených prací. Převzetí i předání  přívěsu probíhá bez osobního kontaktu pod kamerovým dohledem, detaily k zakázce řešíme telefonicky. Před vyzvednutím přívěsu je nutné provést úhradu na náš účet, případně je možné platbu provést bezkontaktně kartou na prodejně - viz. informace výše (Prodej náhradních dílů). Pro rychlé on-line platby kartou nebo platebním tlačítkem některých bank můžeme vygenerovat odkaz do platební brány. 

Poradna

Chtěli jste se stavit na konzultaci, co s vaším přívěsem, nájezdovou brzdou, navijákem nebo máte jakýkoliv jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na telefonech, emailem nebo prostřednictvím formuláře přímo u zboží v eshopu. Budeme se vám věnovat se stejnou péčí, jako by jste přijeli osobně. Svůj dotaz můžete položit také veřejně v diskuzi u produktu, kde pak spolu s naší odpovědí poslouží i ostatním v době, kdy zrovna nejsme na telefonech nebo u počítače.

Půjčovna

Provoz půjčovny byl do odvolání zastavem. O otevření půjčovny budeme informovat hned, jakmile bude její provoz možný. 

30. 3. 2020

Upravili jsme prodejnu pro příjem plateb bezkontakní platební kartou a telefonem prostřednictvím Apple Pay a Google Pay. Vstup do prodejny je umožněn vždy pouze jednomu zákazníkovi s rouškou. Platbní terminál je vybaven externím pinpadem, který pravidelně desinfikujeme.

24. 3. 2020

S prodloužením vládních opatření zůstávají omezení některých našich nabízených služeb beze změn. Aktuální přehled poskytovaných služeb a omezení viz. výše.

22. 3. 2020

 • Sledujeme pečlivě veškeré informace o omezeních a doporučeních ze strany vlády. I když zatím nemáme k dispozici žádné nové informace, situace nasvědčuje tomu, že současná omezení našich služeb potrvají i po 24. 3.2020.
  Prosíme sledujte informace na této stránce, než se k nám vypravíte.

16. 3. 2020

 • Vzhledem k vážnosti situace jsme převedli prodejnu Popovičky 38, Praha - východ do omezeného speciálního režimu.
 • Osobní odběry jsou možné pouze při platbě předem. Předání proběhne bez osobního kontaktu po telefonické identifikaci odběratele pod dohledem průmyslové kamery. Záznam o převzetí bude uložen.
 • Příjem do servisu podléhá speciálnímu režimu bez osobního kontaktu se zákazníkem. Platba za provedený servis je možná výhradně bezhotovostně před převzetím. Platba kartou na prodejně není možná. Předání přívěsu probíhá bez osobního kontaktu. Prosíme informujte se na našich telefonních číslech.
 • Dobírky na balících byly zrušeny nebo výrazně omezeny k dnešnímu večeru ze strany některých přepravních služeb. Některé balíky odeslané na dobírku a dosud nedoručené nebude DPD/Geis doručovat a vrátí je odesilateli. Situaci řešíme a budeme Vás kontaktovat. Možnost dobírek jsme z našeho eshopu dočasně odebrali na základě současných omezení a předpokládané reakce konkurenčních přepravců. Doporučujeme používat některý z námi nabízených způsobů on-line platby nebo bankovní převod. Případné změny předem hrazených objednávek budeme řešit operativně tak, aby případné přeplatky byly refundovány obratem.
 • Zboží není možné doručovat do oblastí uzavřených karanténou.
 • Velkoobchodní prodej zůstává beze změn. Aktuální dostupnost zboží a služeb u našich prodejců a partnerů si prosím ověřujte průběžně. Situace se mění každou hodinu.

14. 3. 2020

 • Usnesením č. 211 ze 14. 3 .2020 vláda České republiky zakazuje  s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách s některými výjimkami, jako je např. prodej přes internet a dalšími vzdálenými prostředky
 • I nadále BUDEME VYŘIZOVAT A ODESÍLAT NOVÉ OBJEDNÁVKY z eshopu www.vapp.cz i telefonické nebo e-mailové
 • Všechny telefonní linky a e-maily zůstávají v provozu bez omezení ve všední dny v době 8:30 až 16:30. I nadále na těchto kontaktech přijímáme objednávky, poskytujeme poradenství a informace k aktuální situaci.
 • Velkoobchodní prodej a rozvozy k našim partnerům zůstávají beze změn. Ze strany dodavatelů nemáme hlášené vážnější výpadky dodávek.
 • Zatím nemáme žádné informace o stávajícím nebo chystaném omezení přepravních služeb. S výběrem zboží Vám rádi poradíme po telefonu nebo e-mailu. Fotografie náhradních dílů k identifikaci nám můžete i nadále zasílat e-mailem.