Nahoru

Profil společnosti

Firma VAPP byla založena panem Zdeňkem Štantejským v roce 1991. Po svém vzniku se firma úzce specializovala na výrobu dvouosých brzděných přívěsů. Jako jedna z prvních firem na českém trhu dodávala již v r. 1991 všechny přívěsy s kvalitní povrchovou úpravou žárovým pozinkováním. Zejména díky vynikajícím jízdním vlastnostem, kvalitnímu provedení i konečnému zpracování se přívěsy VAPP brzy staly velmi oblíbené a vyhledávané.  S rostoucími požadavky na výrobu však nikdy nedošlo ke snížení vysokých nároků na jakost výrobků VAPP. Vysoká kvalita a špičkové jízdní vlastnosti se tak staly synonymy značky VAPP. 

V roce 1996 uvádí firma VAPP na trh jako první výrobce v České republice přepravník dvou automobilů v kategorii O2 do 3,5 t a definitivně se tak stává leadrem mezi českými výrobci autopřepravníků. Autotransportéry VAPP v provedení EXPRESS pak mohou také jako první od r. 2005 jezdit rychlostí 100 km/h a splňují i podmínky pro udělení německé vyjímky Tempo 100 . 

V současné době nabízí firma VAPP širokou paletu typů přívěsů vlastní výroby i přívěsy dalších značek s různými možnostmi financování včetně leasingu. Samozřejmostí je i široká nabídka veškerých náhradních dílů, příslušenství přívěsů a náprav. Díky rozsáhlému sortimentu skladových zásob dodává firma VAPP  běžné i méně běžné náhradní díly okamžitě bez nutnosti objednání. To také umožňuje vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří spěchají na provedení servisních prací, ať už se jedná o běžnou údržbu nebo opravy po nehodě. 

Od svého vzniku firma VAPP rozšiřuje rozsah nabízených služeb na vysoké úrovni s důrazem na kvalitu a tento směr plánuje udržet i do budoucna.