Přední obrysová LED svítilna, automat. přepínací pro napětí 12V i 24V
Při použití na přívěs nutno doplnit odrazkou.
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ne |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 57 |
| výška (mm) | 42 |
| hloubka (mm) | 26 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 46 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 02053200 |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| varianta | přední obrysová |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ne |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 57 |
| výška (mm) | 42 |
| hloubka (mm) | 26 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 46 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 02053200 |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| varianta | přední obrysová |


Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu