Vnitřní LED osvětlení WAS LW01 je robustní a úzké lištové světlo s vysokou mechanickou odolností je určené hlavně pro interiéry nákladních vozů, přívěsů, karavanů nebo lodí.
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 30 |
| šířka (mm) | 333 |
| hloubka (mm) | 32 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 317 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12 V |
| vypínač na svítilně | ne |
| délka kabelu (m) | 0,36 |
| homologace | E20 10R-03 2819 |
| materiál | plast |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,2mm |
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 30 |
| šířka (mm) | 333 |
| hloubka (mm) | 32 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 317 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12 V |
| vypínač na svítilně | ne |
| délka kabelu (m) | 0,36 |
| homologace | E20 10R-03 2819 |
| materiál | plast |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,2mm |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu