Parametry:
| pro max. hmotnost přívěsu: | 3500 kg |
| max. svislé zatížení: | 200 kg |
| hmotnost: | 1 kg |
| závit: | M22 |
| číslo schválení: | 00-0809 e1 |
| třída: | A50-X |
| průměr koule: | 50 mm |
| výrobce | WINTERHOFF |
| výrobce | WINTERHOFF |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu