| ROZSAH | |
| hmotnost (kg) | 70 |
| šířka přes dosedací plochy bubnů (mm) | 1950 |
| šířka v montážních úchytech (mm) | 1500 |
| brzděná/nebrzděná | brzděná |
| kolová jednotka | AL-KO 2051 (pr. čepu 39 mm) |
| kolový úchyt | 112x5 |
| maximální zatížení nápravy (kg) | 1500 |
| odolnost vůči vodě | Standardní |
| odpružení | pryžové |
| povolený zális kola (ET / IS) | 30 mm |
| příprava pro tlumiče | ne |
| úhel ramen (°) | 25 |
| výrobce | AL-KO |
| seřizování kolových jednotek | manuální |
| ROZSAH | |
| hmotnost (kg) | 70 |
| šířka přes dosedací plochy bubnů (mm) | 1950 |
| šířka v montážních úchytech (mm) | 1500 |
| brzděná/nebrzděná | brzděná |
| kolová jednotka | AL-KO 2051 (pr. čepu 39 mm) |
| kolový úchyt | 112x5 |
| maximální zatížení nápravy (kg) | 1500 |
| odolnost vůči vodě | Standardní |
| odpružení | pryžové |
| povolený zális kola (ET / IS) | 30 mm |
| příprava pro tlumiče | ne |
| úhel ramen (°) | 25 |
| výrobce | AL-KO |
| seřizování kolových jednotek | manuální |









Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu