Praktická svítilna pro nasvícení SPZ na přívěsech a dalších vozidlech. Zajišťuje dobrou čitelnost registrační značky i za snížené viditelnosti a díky homologovanému provedení splňuje požadavky pro provoz na pozemních komunikacích. Kompaktní plastové tělo je odolné vůči běžným provozním podmínkám a je vhodné pro dlouhodobé použití.
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 90 |
| šířka (mm) | 45 |
| hloubka (mm) | 45 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 45 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | AJ.BA |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | průchodka |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 90 |
| šířka (mm) | 45 |
| hloubka (mm) | 45 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 45 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | AJ.BA |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | průchodka |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu