Spolehlivé osvětlení registrační značky, které zajistí jasné a rovnoměrné nasvícení. Díky klasickému žárovkovému provedení je snadné ho nainstalovat na většinu typů vozidel či přívěsů.
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 102 |
| šířka (mm) | 55 |
| hloubka (mm) | 58 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 45 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 5 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | GMAK |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | průchodka |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 102 |
| šířka (mm) | 55 |
| hloubka (mm) | 58 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 45 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 5 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | GMAK |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | průchodka |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu