Osvětlení registrační značky LED WAS W54/246 (12-24V)
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 109 |
| šířka (mm) | 55,5 |
| hloubka (mm) | 61 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 85,5 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,4 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| délka kabelu (m) | 0,1 |
| homologace | E20 R4 000884 |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
| ROZSAH | |
| výška (mm) | 109 |
| šířka (mm) | 55,5 |
| hloubka (mm) | 61 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 85,5 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,4 |
| funkce svítilny | |
| osvětlení registrační značky | ano |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| délka kabelu (m) | 0,1 |
| homologace | E20 R4 000884 |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | plast |
| vyměnitelné sklo | ne |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu