AL-KO AKS™ 3004 je stabilizační přípojný kloub pro přívěsy s nejvyšší technicky přípustnou/povolenou hmotností.
Obsah balení:
||| Kompatibilní s ETI: 807008, 807034, 807043, 807052, 807053, 807056, 807060, 807061, 807062, 807068, 807070, 807071, 807072, 807073, 807074, 807075, 807076, 807077, 807078, 807079, 807080, 807081, 807082, 807083, 807085, 807086, 807088, 807097, 807100, 807101, 807102, 807105, 807110, 807111, 807112, 807113, 807114, 807115, 807117, 807121, 807126, 807128, 807134, 807135, 807152, 811122, 811206, 811220, 811221, 811410, 811448, 811683, 811707, 811738, 811762, 811787, 811788, 811789, 811823, 811824, 811825, 811870, 811880, 811881, 811882, 811883, 811884, 811887, 811888, 811889, 811890, 811891, 811897, 811898, 811899, 811907, 811933, 811970, 811995 |||
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
| max. hmotnost přívěsu (kg) | 3000 |
| max. povolené svislé zatížení (kg) | 150 |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně, do kříže (1x horizontálně + 1x vertikálně) |
| velikost horizontálních šroubů | M12 |
| velikost vertikálních šroubů | M12 |
| hodnota D/Dc (kN) | 26 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-010930 |
| minimální hmotnost přívěsu (kg) | 200 |
| pro kouli o průměru (mm) | 50 |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 75 Nm |
| zámek součástí dodávky | ne |
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
| max. hmotnost přívěsu (kg) | 3000 |
| max. povolené svislé zatížení (kg) | 150 |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně, do kříže (1x horizontálně + 1x vertikálně) |
| velikost horizontálních šroubů | M12 |
| velikost vertikálních šroubů | M12 |
| hodnota D/Dc (kN) | 26 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-010930 |
| minimální hmotnost přívěsu (kg) | 200 |
| pro kouli o průměru (mm) | 50 |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 75 Nm |
| zámek součástí dodávky | ne |
2004 vs 3004
Dobrý den. Stabilizátor AL-KO AKS 3004 je přímou náhradou již nevyráběného typu AL-KO AKS 2004 a je záměnný bez úprav. Zelenou kontrolku zapojení lze vyměnit. Jedno z provedení máme v našem e-shopu pod obj. číslem 70100. Vhodnější je ale díl identifikovat podle tzv. ETI čísla, které najdete přímo na stabilizátoru AKS. Pokud nám ho zašlete, pošleme vám rozkres náhradních dílů na stabilizátor, odsouhlasíme si pozici a dodáme správný díl. Díl můžeme vyměnit také v našem servisu. Co je ETI číslo a kde ho najít najdete v článku naší poradny: https://www.vapp.cz/identifikace-dilu-al-ko-podle-eti-cisla-p19968/?cid=954
Dobrý den, momentálně mám na karavanu Caravelair Antares Family 476 spojovací zařízení ALKO AK160 bez stabilizátoru. Půjde mi vyměnit za stabilizátor ALKO AKS 3004?
Dobrý den. Ano, tažná spojka AK160 a stabilizátor AKS3004 mají stejnou rozteč i průměr montážních otvorů pro šrouby. Je sice možné, že aktuální AK160 je namontovaná na trubce o průměru 35mm, ale jelikož obsahem balení stabilizátoru jsou i redukční vložky, je i toto řešitelné.









Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu