Svítilna doplňková obrysová LED Fristom FT 140 A P LED, 12-24V s kabelem
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ano |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 96 |
| výška (mm) | 97 |
| hloubka (mm) | 52 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 77 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 1,2 |
| výrobce | Fristom |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-36 V |
| typ vstupu (připojení) | plochý kabel 2x0,75 mm2 |
| uchycení svítilny | 2x otvor 6,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | pravá |
| délka kabelu (m) | 0,5 |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| teplotní odolnost max. (°C) | 55 |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ano |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 96 |
| výška (mm) | 97 |
| hloubka (mm) | 52 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 77 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 1,2 |
| výrobce | Fristom |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-36 V |
| typ vstupu (připojení) | plochý kabel 2x0,75 mm2 |
| uchycení svítilny | 2x otvor 6,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | pravá |
| délka kabelu (m) | 0,5 |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| teplotní odolnost max. (°C) | 55 |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu