Schéma použití QS spojek:

Zapojení SNAP-IN koncovky:
pin označený "+": hnědý vodič (alternatině černý)
pin ozančený "-": modrý vodič (alternativně bílý)
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 40 |
| výška (mm) | 150 |
| hloubka (mm) | 38 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 15 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | Jokon |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 9-32 V |
| typ vstupu (připojení) | plochý kabel 2x1,5 mm2 |
| uchycení svítilny | 2x otvor 6,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 40 |
| výška (mm) | 150 |
| hloubka (mm) | 38 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 15 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | Jokon |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 9-32 V |
| typ vstupu (připojení) | plochý kabel 2x1,5 mm2 |
| uchycení svítilny | 2x otvor 6,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | ano |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |

Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu