Svítilna je opatřena černým dekorativním krytem, který elegantně překrývá montážní šrouby. Pozor, provozní napětí svítilny je 12V.
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 40 |
| výška (mm) | 108 |
| hloubka (mm) | 22 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 83 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| funkce svítilny | |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| výrobce | Lucidity |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel zakončený konektorem |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,2mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E4 7R 028340 00 |
| neon efekt | ne |
| typ konektoru | 2x Faston 6,3 mm |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 40 |
| výška (mm) | 108 |
| hloubka (mm) | 22 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 83 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| funkce svítilny | |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| výrobce | Lucidity |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel zakončený konektorem |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,2mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E4 7R 028340 00 |
| neon efekt | ne |
| typ konektoru | 2x Faston 6,3 mm |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu