Svítilna je osazena červeným a bílým modulem s LED diodami. Z přední strany svítí bíle, ze zadní červeně. Vysoká životnost LED diod a výborná odolnost proti otřesům odstraňují problémy s praskáním žárovek klasických žárovkových obrysových svítilen. Široký napěťový rozsah svítilny pak umožňuje její použití pro napětí 12V i 24V bez nutnosti jakýchkoliv úprav a změn. Toho lze s výhodou využít např. na přívěsech, které jsou provozovány za tažnými automobily s palubním napětím 12V a i za automobily s napětím 24V.
stranové určení: na pravou i levou stranu - lze otočit
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 50 |
| výška (mm) | 60 |
| hloubka (mm) | 52 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 50 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,8 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 020536 |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | guma, plast |
| neon efekt | ne |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 50 |
| výška (mm) | 60 |
| hloubka (mm) | 52 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 50 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,8 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 020536 |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | guma, plast |
| neon efekt | ne |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu