Doplňková obrysová LED svítilna od značky WAS je díky napětí 12–24 V vhodná jak pro osobní, tak i užitková vozidla a zajišťuje jasné a bezpečné světelné značení i ve špatných podmínkách.
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 38 |
| výška (mm) | 120 |
| hloubka (mm) | 41 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 83 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,4 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 02 1455 00/R |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ne |
| přední obrysová svítilna | ano |
| zadní obrysová svítilna | ano |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 38 |
| výška (mm) | 120 |
| hloubka (mm) | 41 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 83 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| spotřeba (při 12V) (W) | 0,4 |
| výrobce | WAS |
| provedení lampy | LED |
| provozní napětí | 12-24 V |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4,5mm |
| vyměnitelné sklo | ne |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | E20 7R 02 1455 00/R |
| krytí | IP66/IP68 |
| materiál | plast |
| neon efekt | ne |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu