Boční obrysová svítilna GMAK G05/2 pro přívěsy a karavany. Tahle žárovková svítilna využívá provozní napětí 12 V nebo 24 V, podle použité žárovky.
POZOR! Žárovky nejsou součástí balení!
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ano |
| přední obrysová svítilna | ne |
| zadní obrysová svítilna | ne |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 54 |
| výška (mm) | 96 |
| hloubka (mm) | 32 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 86 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | GMAK |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4mm |
| vyměnitelné sklo | ano |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | ano |
| materiál | guma, plast |
| neon efekt | ne |
| žárovky součástí balení | ne |
| varianta | boční obrysová |
| funkce svítilny | |
| integrovaná odrazka | ne |
| boční obrysová svítilna | ano |
| přední obrysová svítilna | ne |
| zadní obrysová svítilna | ne |
| ROZSAH | |
| šířka (mm) | 54 |
| výška (mm) | 96 |
| hloubka (mm) | 32 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů (mm) | 86 |
| hmotnost (kg) | 0 |
| výrobce | GMAK |
| provedení lampy | žárovkové |
| provozní napětí | 12/24 V (dle žárovek) |
| typ vstupu (připojení) | kabel |
| uchycení svítilny | 2x otvor 4mm |
| vyměnitelné sklo | ano |
| určení strany | levá i pravá |
| délka kabelu (m) | 0 |
| homologace | ano |
| materiál | guma, plast |
| neon efekt | ne |
| žárovky součástí balení | ne |
| varianta | boční obrysová |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu