Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 251 VB , 1425-2700 kg, E=1250 mm, pro kol. jed. 1637/2051
Výškově stavitelná oj AL-KO Optima 251 VB je vhodná mimo jiné i pro přívěsy s mobilními pracovními stroji, přívěsy za autobusy, a díky své vysoké stabilitě i pro profesionálně používané transportní přívěsy.
Pozor! Dodáváno bez tažné spojky nebo oka.
Při objednání tohoto zboží může být vyžadována záloha.
| výrobce | AL-KO |
| délka brzdy bez spojovacího zařízení (mm) | 456 |
| délka středního dílu (mm) | 700 |
| déka zadního dílu "E" (mm) | 1250 |
| maximální závěsná výška (mm) | 1100 |
| minimální závěsná výška (mm) | 280 |
| ovládací síla při pohybu vpřed | cca 25-30 kg |
| ovládací síla při pohybu vzad | cca 30-40 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg) | 2700 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg) | 1425 |
| provedení pro vysoké pracovní zátěže | ano |
| výrobce | AL-KO |
| délka brzdy bez spojovacího zařízení (mm) | 456 |
| délka středního dílu (mm) | 700 |
| déka zadního dílu "E" (mm) | 1250 |
| maximální závěsná výška (mm) | 1100 |
| minimální závěsná výška (mm) | 280 |
| ovládací síla při pohybu vpřed | cca 25-30 kg |
| ovládací síla při pohybu vzad | cca 30-40 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg) | 2700 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg) | 1425 |
| provedení pro vysoké pracovní zátěže | ano |
Tento internetový obchod využívá k zajištění funkčnosti webových stránek a k vylepšování uživatelského komfortu soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod nezbytné, jiné nám pomáhají web vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" nám udělíte souhlas s využíváním souborů cookies.
Kontaktovat podporu